Aiden Andrews
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 24 | 21 | 45 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Aiden Andrews |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Vancouver, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 24 | 21 | 45 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Aiden Andrews |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Vancouver, BC |