Junwoo An
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Junwoo An |
| Jersey # | 24 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 101lbs |
| Height | 5'2" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Junwoo An |
| Jersey # | 24 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 101lbs |
| Height | 5'2" |
| Hometown | Kelowna, BC |