Otis Jacques
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 3 | 10 | 13 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Otis Jacques |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 121lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Armstrong, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 3 | 10 | 13 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Otis Jacques |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 121lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Armstrong, BC |