Alexander Sharman
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 14 | 32 | 46 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Alexander Sharman |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Coldstream, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 14 | 32 | 46 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Alexander Sharman |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Coldstream, BC |