Kyler Stocks
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 8 | 11 | 19 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kyler Stocks |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 105lbs |
| Height | 5'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 8 | 11 | 19 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kyler Stocks |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 105lbs |
| Height | 5'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |