Miller Watkins
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 7 | 22 | 29 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Name | Miller Watkins |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 123lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 7 | 22 | 29 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Name | Miller Watkins |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 123lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kelowna, BC |