Carter Bacon
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 12 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Carter Bacon |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 146lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Calgary, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 12 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Carter Bacon |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 146lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Calgary, AB |