Oliver Peck
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 2 | 5 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Oliver Peck |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 100lbs |
| Height | 5'0" |
| Hometown | Vernon, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 2 | 5 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Oliver Peck |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 100lbs |
| Height | 5'0" |
| Hometown | Vernon, BC |