Felix Rossignol
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 | 2 | 432 | 0 | 63 | 4.72 | 0.854 | 0 |

| Name | Felix Rossignol |
| Jersey # | 81 |
| DOB | 2010 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 125lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Yellowknife, NWT |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 | 2 | 432 | 0 | 63 | 4.72 | 0.854 | 0 |

| Name | Felix Rossignol |
| Jersey # | 81 |
| DOB | 2010 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 125lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Yellowknife, NWT |