Tyson Taylor
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | 2 | 3 | 5 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Tyson Taylor |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 151lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | 2 | 3 | 5 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Tyson Taylor |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 2010 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 151lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Kelowna, BC |