Cole Hamakawa
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 7 | 11 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cole Hamakawa |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 115lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 7 | 11 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cole Hamakawa |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 2010 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 115lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Kelowna, BC |