Dylan Mingo
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 6 | 1 | 496 | 0 | 51 | 3.46 | 0.897 | 1 |

| Name | Dylan Mingo |
| Jersey # | 66 |
| DOB | 2010 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 165lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Peachland, BC |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 6 | 1 | 496 | 0 | 51 | 3.46 | 0.897 | 1 |

| Name | Dylan Mingo |
| Jersey # | 66 |
| DOB | 2010 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 165lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Peachland, BC |