Zander Zorn
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 5 | 13 | 18 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Zander Zorn |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Yellowknife, NWT |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 5 | 13 | 18 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Zander Zorn |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Yellowknife, NWT |