Cage Smith
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 19 | 23 | 42 | 34 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cage Smith |
| Jersey # | 20 |
| DOB | 12/24/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 137lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Brooks, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 19 | 23 | 42 | 34 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cage Smith |
| Jersey # | 20 |
| DOB | 12/24/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 137lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Brooks, AB |