Noah Smith
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 1 | 15 | 16 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Noah Smith |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 2/24/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 162lbs |
| Height | 5'11.5" |
| Hometown | Brooks, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 1 | 15 | 16 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Noah Smith |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 2/24/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 162lbs |
| Height | 5'11.5" |
| Hometown | Brooks, AB |