Cruz Waltze
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 16 | 22 | 38 | 42 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cruz Waltze |
| Jersey # | 28 |
| DOB | 9/3/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Richland, WA |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 16 | 22 | 38 | 42 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cruz Waltze |
| Jersey # | 28 |
| DOB | 9/3/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Richland, WA |