Hudson Roberge
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 3 | 4 | 7 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Hudson Roberge |
| Jersey # | 67 |
| DOB | 3/31/2007 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 212lbs |
| Height | 6'6" |
| Hometown | West Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 3 | 4 | 7 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Hudson Roberge |
| Jersey # | 67 |
| DOB | 3/31/2007 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 212lbs |
| Height | 6'6" |
| Hometown | West Kelowna, BC |