Callum Stone
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57 | 12 | 38 | 50 | 54 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Callum Stone |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 2/8/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57 | 12 | 38 | 50 | 54 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Callum Stone |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 2/8/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kelowna, BC |