Jake Skogstad
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 21 | 39 | 60 | 6 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jake Skogstad |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 1/19/2007 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 173lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 21 | 39 | 60 | 6 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jake Skogstad |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 1/19/2007 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 173lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |