Maddox Gandha
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 9 | 20 | 29 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Maddox Gandha |
| Jersey # | 25 |
| DOB | 7/6/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 168lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Trail, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 9 | 20 | 29 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Maddox Gandha |
| Jersey # | 25 |
| DOB | 7/6/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 168lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Trail, BC |