Steele Bass
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | 8 | 2 | 1080 | 0 | 113 | 3.52 | 0.895 | 2 |

| Name | Steele Bass |
| Jersey # | 32 |
| DOB | 4/01/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | High River, AB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | 8 | 2 | 1080 | 0 | 113 | 3.52 | 0.895 | 2 |

| Name | Steele Bass |
| Jersey # | 32 |
| DOB | 4/01/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | High River, AB |