Cameron Norrie
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 21 | 30 | 51 | 48 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cameron Norrie |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 5/29/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 179lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 21 | 30 | 51 | 48 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cameron Norrie |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 5/29/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 179lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Kelowna, BC |