Theo Salikhov
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Name | Theo Salikhov |
| Jersey # | 71 |
| DOB | 5/10/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'5" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Name | Theo Salikhov |
| Jersey # | 71 |
| DOB | 5/10/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'5" |
| Hometown | Lake Country, BC |