Kelsen Podworny
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 46 | 46 | 92 | 56 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kelsen Podworny |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 2/4/2007 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 176lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 46 | 46 | 92 | 56 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kelsen Podworny |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 2/4/2007 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 176lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |