Giorgos Pantelas
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 7 | 25 | 32 | 26 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Giorgos Pantelas |
| Jersey # | 74 |
| DOB | 4/24/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 187lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Victoria, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 7 | 25 | 32 | 26 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Giorgos Pantelas |
| Jersey # | 74 |
| DOB | 4/24/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 187lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Victoria, BC |