Morgan Hackman
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 21 | 25 | 46 | 88 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Morgan Hackman |
| Jersey # | 86 |
| DOB | 12/30/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 211lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Vernon, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 | 21 | 25 | 46 | 88 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Morgan Hackman |
| Jersey # | 86 |
| DOB | 12/30/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 211lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Vernon, BC |