Rhett Serfas
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 3 | 14 | 17 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rhett Serfas |
| Jersey # | 2 |
| DOB | 02/07/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 194lbs |
| Height | 6'5" |
| Hometown | Turin, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 3 | 14 | 17 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rhett Serfas |
| Jersey # | 2 |
| DOB | 02/07/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 194lbs |
| Height | 6'5" |
| Hometown | Turin, AB |