Joe Iginla
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 35 | 53 | 88 | 26 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Joe Iginla |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 08/13/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 35 | 53 | 88 | 26 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Joe Iginla |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 08/13/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Lake Country, BC |