Elijah Henson
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 6 | 3 | 702 | 0 | 78 | 3.24 | 0.889 | 5 |

| Name | Elijah Henson |
| Jersey # | 35 |
| DOB | 11/11/2007 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 183lbs |
| Height | 6'6" |
| Hometown | West Kelowna, BC |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 6 | 3 | 702 | 0 | 78 | 3.24 | 0.889 | 5 |

| Name | Elijah Henson |
| Jersey # | 35 |
| DOB | 11/11/2007 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 183lbs |
| Height | 6'6" |
| Hometown | West Kelowna, BC |