Keaton Verhoeff
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47 | 10 | 35 | 45 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Keaton Verhoeff |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 6/19/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 200lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Fort Saskatchewan, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47 | 10 | 35 | 45 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Keaton Verhoeff |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 6/19/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 200lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Fort Saskatchewan, SK |