Asher Netherton
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 11 | 1 | 763 | 0 | 84 | 3.26 | 0.89 | 2 |

| Name | Asher Netherton |
| Jersey # | 39 |
| DOB | 2009 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 11 | 1 | 763 | 0 | 84 | 3.26 | 0.89 | 2 |

| Name | Asher Netherton |
| Jersey # | 39 |
| DOB | 2009 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Kelowna, BC |