Tate Serfas
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 2 | 10 | 12 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Tate Serfas |
| Jersey # | 55 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 158lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 2 | 10 | 12 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Tate Serfas |
| Jersey # | 55 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 158lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Lake Country, BC |