Ryan Sadovia
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 24 | 33 | 57 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ryan Sadovia |
| Jersey # | 93 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 162lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 24 | 33 | 57 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ryan Sadovia |
| Jersey # | 93 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 162lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Kelowna, BC |