Jack Saxton
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 12 | 17 | 29 | 72 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jack Saxton |
| Jersey # | 29 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Coldstream, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 12 | 17 | 29 | 72 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jack Saxton |
| Jersey # | 29 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Coldstream, BC |