Dominik Silbernagle
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | 37 | 34 | 71 | 48 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Dominik Silbernagle |
| Jersey # | 94 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Coldstream, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | 37 | 34 | 71 | 48 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Dominik Silbernagle |
| Jersey # | 94 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Coldstream, BC |