Logan Alexis
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 7 | 17 | 24 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Logan Alexis |
| Jersey # | 77 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 185lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Calgary, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 7 | 17 | 24 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Logan Alexis |
| Jersey # | 77 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 185lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Calgary, AB |