Braxton Gibson
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 8 | 2 | 764 | 0 | 87 | 3.3 | 0.886 | 1 |

| Name | Braxton Gibson |
| Jersey # | 36 |
| DOB | 2009 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Calgary, AB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 8 | 2 | 764 | 0 | 87 | 3.3 | 0.886 | 1 |

| Name | Braxton Gibson |
| Jersey # | 36 |
| DOB | 2009 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Calgary, AB |