Ronin Martin
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 7 | 28 | 35 | 30 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ronin Martin |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Prince George, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 7 | 28 | 35 | 30 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ronin Martin |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Prince George, BC |