Finn Howes
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 12 | 25 | 37 | 38 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Finn Howes |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'4" |
| Hometown | Calgary, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 12 | 25 | 37 | 38 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Finn Howes |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'4" |
| Hometown | Calgary, AB |