Logan Fuller
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41 | 3 | 15 | 18 | 102 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Logan Fuller |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Surrey, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41 | 3 | 15 | 18 | 102 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Logan Fuller |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Surrey, BC |