Gage Kiselbach
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 16 | 19 | 35 | 44 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Gage Kiselbach |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Grand Forks, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 16 | 19 | 35 | 44 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Gage Kiselbach |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Grand Forks, BC |