Colton Sitter
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 10 | 24 | 34 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Colton Sitter |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 138lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Coldstream, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 10 | 24 | 34 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Colton Sitter |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 138lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Coldstream, BC |