Kesler Hamilton
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 17 | 19 | 36 | 18 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kesler Hamilton |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 138lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 17 | 19 | 36 | 18 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kesler Hamilton |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 138lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |