Brady Keith
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 32 | 23 | 55 | 18 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brady Keith |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Prince Albert, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 32 | 23 | 55 | 18 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brady Keith |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Prince Albert, SK |