Hudson Podollan
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 17 | 29 | 46 | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Hudson Podollan |
| Jersey # | 74 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 141lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Vernon, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 17 | 29 | 46 | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Hudson Podollan |
| Jersey # | 74 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 141lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Vernon, BC |