Mathis Paull
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 27 | 27 | 54 | 48 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Mathis Paull |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 165lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Vernon, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52 | 27 | 27 | 54 | 48 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Mathis Paull |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 2009 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 165lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Vernon, BC |