Riley Kennedy
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46 | 1 | 12 | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Riley Kennedy |
| Jersey # | 44 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | West Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46 | 1 | 12 | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Riley Kennedy |
| Jersey # | 44 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | West Kelowna, BC |