Ryan Serfas
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | 1 | 8 | 9 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ryan Serfas |
| Jersey # | 75 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 165lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | 1 | 8 | 9 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ryan Serfas |
| Jersey # | 75 |
| DOB | 2009 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 165lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Lake Country, BC |