Brayden Westman
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 20 | 21 | 41 | 46 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brayden Westman |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 5/7/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 157lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 20 | 21 | 41 | 46 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brayden Westman |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 5/7/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 157lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kelowna, BC |