Porter Rossi
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 22 | 19 | 41 | 19 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Porter Rossi |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 3/31/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 22 | 19 | 41 | 19 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Porter Rossi |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 3/31/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Kelowna, BC |